Класичний масаж- ключова практика серед масажних процедур, що передбачає спеціальні техніки ( розтирання, вібрації, погладжування та розминання), застосовувані до одної частини тіла чи усього тіла з метою поліпшення здоров’я.  Класичний масаж є універсальною практикою для покращення загального самопочуття. Окрім того, використовується як додаткова практика у випадку лікування різноманітних захворювань.

Методика мануального впливу на тіло людини була випробувана близько двох тисячоліть тому у Китаї. Значно пізніше запозичені методики масажу набирають популярності і в Європі. Чому?

Передусім, масажем можливо оптимізувати роботу не лише певних органів, але й впливати опосередковано на весь організм через шкіру та м’язи. Тож масаж по праву можна назвати універсальною практикою. Окрім цього, інтенсивне розтирання та вібрації сприяють кращій циркуляції крові, відтоку лімфи  та підвищенню вмісту кисню. Відтак, масаж – найкращий засіб у боротьбі зі стресом , напруженням чи головним болем!

Регенерація шкіри, покращення провідності нервових закінчень та обміну речовин, поліпшення сну- усе це також можна віднести до позитивів масажних процедур. Для осіб, що захоплюються спортом, масаж є запорукою підтримки належного тонусу м’язів та посилення кровопостачання після навантажень. Для тих, хто переймається зовнішнім виглядом, принагідно відзначимо, що масаж разом із фізичними вправами є досить дієвим засобом зниження ваги, збільшення пружності шкіри та її оздоровлення.

Серед особливих рухових масажних технік можна виокремити погладжування, розтирання, розминання та вібрації, кожна з них здійснюється на певному етапі масажу.  Перед класичним масажем, як і будь-якою іншою процедурою, варто заздалегідь переглянути протипоказання, аби уникнути неприємних несподіванок і потурбуватися про власне здоров’я.