Позитивний вплив масажних практик на загальне самопочуття людини ніколи не ставився під сумнів. Навіть у Стародавній Індій та Греції  масаж вважався запорукою краси, молодості та міцного здоров’я. Сучасний ритм життя ставить перед нам низку викликів: стресові ситуації на роботі та вдома, нерухлива праця, хронічні втома та апатія, численні хвороби та фрустрації. Здавалося би, вирішити усі ці проблеми комплексно неможливо. Проте, оптимальною відповіддю на них  можуть стати масажні практики. Що це та яка від них користь, розповімо нижче.
Загальний масаж - це комплексна процедура, що включає у себе тиск, розтирання та вібрації на поверхні тіла людини руками чи спеціальним апаратом задля оздоровчого чи лікувального ефекту. За загального масажу жодна ділянка тіла не лишається без уваги – саме тому масаж є універсальною та вельми корисною процедурою. Ось лише декілька прикладів його корисного впливу.
  1. Оздоровлення тіла та шкіри. Масаж чинить вплив на кровообіг усередині м’язів, усуваючи напругу, накопичену за певний час, а також посилює потік лімфи та крові. Масажні процедури також пришвидшують обмін речовин, як наслідок, тіло та шкіра омолоджуються.
  2. Масаж як релаксатор. Чарівна дія масажу полягає у його впливі на людську нервову систему. Лише 10-хвилинний сеанс масажу значно покращить провідність нервових закінчень, нівелює психічне напруження та створить ефект розслаблення. Від масажу Ви, вочевидь,  невдовзі солодко заснете.
  3. Порятунок для нерухливих. Масаж значно покращує тонус м’язів та усуває токсичні речовини, що накопичилися через брак рухливості. Може запобігти судомам та спазмам.
  4. Лікування хвороб. Масаж не замінить стандартного лікування, однак може мати помічний/додатковий ефект у випадках головного болю, набутого сколіозу, остеохондрозу та ін. Добре впливає на нервову систему та допомагає їй розвинутися у ранньому віці.
  5. Відповідь на зайву вагу. У поєднанні з фізичними вправами та збалансованим харчуванням масаж допоможе вам приємно здивуватися від погляду на ваги.
  6. Ваше тіло та дух- у тонусі. Позаяк масаж є універсальною та нескладною практикою, він не тільки підтримає ваші м’язи у гарній фізичній формі, але й позбавить неприємних згадок про буденні проблеми.